CANYAP TARİHÇE VE FELSEFE

1988 YILINDA KURULDU.  İNŞAAT MALZEMELERİ SATAN FİRMALARA TEK ELDEN ÇOK ÇEŞİT SUNMAK AMACI İÇİN KURULMUŞTU. SATIŞI OLABİLECEK ÜRÜNLERİN TESPİTİ ÜRETTİRİLMESİ VE LOJİSTİĞİNİN SAĞLANMASI KONUSUNDA UZMANLAŞTI. SAHADA ÜRÜN OLUŞTURMA SÜREÇLERİN YÖNETİLMESİ KONUSUNDA ÜRÜN SATICILARINI MEMNUN EDEN BÜYÜK BİR ORGANİZASYON OLUŞUMUNU SAĞLADI.

İNŞAAT MALZEMELERİ SAHASI ÇEŞİTLİLİĞİ ÇOK FAZLA OLMASI SEBEBİ İLE YÖNETİLMESİ ZOR BİR SEKTÖRDÜR. ANCAK CANYAP ARGE ÇALIŞMALARI VE TECRÜBESİ İLE  YÖNETEBİLİRLİĞİ KOLAY BİR ÜRÜN PORTFÖYÜ OLUŞTURARAK MÜŞTERİLERİNE SUNMUŞTUR. HER YIL BU ÜRÜN PORTFÖYÜ MÜŞTERİ ORTAK ANLAYIŞI İLE YENİLENMEKTEDİR. BU YÖNTEM ÜST DÜZEY MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN VE CANYAP AİLESİNİN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRAN ÇOK ÖNEMLİ BİR ÖZELLİKTİR.

GÜÇ VE DÜŞÜNCE BİRLİĞİ OLUŞTURMA BAŞARIYA GİDEN EN ÖNEMLİ UNSURDUR. CANYAP ;30 YILDIR BU ANLAYIŞLA TİÇARİ ORGANİZASYONDAN BÜYÜK BİR  “CANYAP AİLESİ” OLUŞTURMUŞTUR.

HEP BİR ELİN NESİ VAR İKİ ELİN SESİ VAR ANLAYIŞINDAN HAREKET ETMEKTEDİR…ORTAK ANLAYIŞ VE SAMİMİYET LE  İŞ ORTAKLARI OLUŞTURARAK BAŞARIYA ULAŞMIŞTIR..

BU FELSEFE İLE HAREKET EDEN İŞ ORTAKLARIMIZIN MEMNUNİYETİ YÖNTEMİN ÇOK DOĞRU OLDUĞUNU GÖSTERMEKTEDİR.

FELSEFEMİZ; TAKIM OLMAK BERABER STRATEJİ OLUŞTURMAK…BERABER KAZANMAK…